Specialisten Team

Ons specialisten team onderbouwt de doelstelling van Silvia’s Advice 

‘Samen is meer dan alleen’

Ons team draagt zorg voor persoonlijkheid, vertrouwen, kennis en kwaliteit.
Door verschillende disciplines samen te voegen in een team, zal onze visie verbreden en onze doelstelling bewaakt worden.

Algemeen Directeur
Bc. Mevr. Silvia Molendijk
info@silviasadvice.com
06 46 44 69 50

Arts-Acupuncturist
Dr. Mevr. Jola Smarkala
jsmarkala@silviasadvice.com
010 43 63 549 / 06 24 70 45 17

CAM Arts
Dr. Dhr. Fred Pennock
fpennock@silviasadvice.com
0172 76 47 77 / 06 20 66 06 09

Osteopaat DO en Docent
Dhr. René Zweedijk
rzweedijk@silviasadvice.com
0113 33 01 33

Enzym Practitioner & Adviseur 
Mevr. Tanja Staraj
TStaraj@silviasadvice.com
0032 4 73 51 60 29

Mesoloog DM 
Mevr. Carola Engbers
CEngbers@silviasadvice.com
06 42 26 92 97

BSM Therapeut - kinderdeskundige 
Mevr. Lukkie Zijlstra
LZijlstra@silviasadvice.com
0111 40 14 50

Veterinair Deskundige 
Mevr. Judith Adriaansens
JAdriaansens@silviasadvice.com
06 53 577 111

Orhomoleculair Voedingsdeskundige,
docent & auteur
Mevr. Birgit de Heij
BDeHeij@silviasadvice.com
06 20 11 92 57

Natuurgeneeskundig Colonhydrotherapeut
Mevr. Lisette Timmermans
LTimmermans@silviasadvice.com
015 21 44 221

Bouwbiologie, Meettechniek & Werkplekonderzoek
Dhr. Erik Noteboom
ENoteboom@silviasadvice.com
0512 34 06 66 / 06 10 23 70 87

Ontwerp- & Communicatiebureau Artcom
Dhr. Harry Johan
HJohan@silviasadvice.com
www.artcomdesign.nl

0416 56 00 85

ICT Pentagon Promotions
Dhr. Henk Giesbers
info@pentagonpromotions.nl
www.pentagonpromotions.nl

085 009 04 90

Klantenbeheer & Social Media
Dhr. Joshua Molendijk
joshua@silviasadvice.com
06 49 74 27 09